Çizgi Teknoloji'den Haberler

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'ne Hasta Bilgilendirme, Sıra Yönetim, Yer ve Yön Bulma Kiosk Çözümlerimizi Teslim Ettik.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'ne Hasta Bilgilendirme, Sıra Yönetim, Yer ve Yön Bulma Kiosk Çözümlerimizi Teslim Ettik.
11.8.2020

Ülkemizin değerli Şehir Hastaneleri projelerinden Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi için ürettiğimiz Medikal Bilgisayar ve Ameliyathane Konsollarımızdan sonra Hasta Bilgilendirme, Sıra Yönetim, Yer ve Yön Bulma Kiosk çözümlerimizin de teslimat ve kurulumlarını zamanında gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. 

Hastanelerde sirkülasyonun yoğun olduğu alanlara konumlandırılan Hasta Bilgilendirme, Sıra Yönetim, Yer ve Yön Bulma Kiosk çözümlerimiz oluşan yoğunluğu düzene sokarak, hasta ve hasta yakınlarını doğru birimlere yönlendirmekte, işlem sırası takip etme stresini azaltarak ziyaretçilerin rahat bir ortamda işlemlerini yapmalarını sağlamaktadır.

Müşteri odaklı kiosklarımızı tasarlarken önceliğimiz, kiosku kullanacak kişilerin daha az eforla daha hızlı işlem yapabilmeleridir.

Kurumsal renk ve logo ile özelleştirilebilen, ergonomik tasarımı ile kullanıcı dostu olan Artech Hasta Bilgilendirme, Sıra Yönetim, Yer ve Yön Bulma Kiosk çözümlerimiz, sağlam paslanmaz çelik gövdesi ile vandalizme karşı dayanıklı, su ve toz geçirmezdir. Sosyal mesafenin sağlık için hayati önem taşıdığı COVID-19 pandemi günlerinde dezenfekte edilebilir, yüksek hassasiyetli dokunmatik ekranı ile çalışan ve ziyaretçi arasındaki fiziksel etkileşimi azaltmakta ve virüs yayılım riskini düşürmeye yardımcı olmaktadır.

Artech Hasta Bilgilendirme, Sıra Yönetim, Yer ve Yön Bulma Kiosk çözümlerimiz şık tasarımı ve uzun saatler sorunsuz çalışma performansı ile müşteri ilişkilerindeki kaliteyi ve kurumun tercih edilirliğini arttırmaktadır.

Çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi için; Artech Digital Signage & Kiosk Ürünlerimiz