Çizgi Teknoloji'den Haberler

Reyap Çorlu Hastanesi'ne Artech Videowall Çözümlerimizi Konumlandırdık.

Reyap Çorlu Hastanesi'ne Artech Videowall Çözümlerimizi Konumlandırdık.
26/10/2020

Reyap Çorlu Hastanesi’ne en etkili ve prestijli dijital iletişim araçlarından biri olan Artech Videowall çözümlerimizi konumlandırdık.

Birden fazla ekranın birleşimiyle istenilen boyuta çıkarılabilen ve tek ekran gibi hareket edebilen, daha yüksek çözünürlükte, daha kaliteli görüntü elde etmenizi sağlayan Artech Videowall Çözümleri ile yayınlanan içerikler daha dikkat çekici ve etkileyici biçimde ziyaretçilerinize sunulmaktadır.

Ziyaretçilerinizin en yoğun şekilde vakit geçirdiği hastane lobileri ve bekleme alanlarına konumlandırılan Artech Videowall’lar, tek bir ekran gibi hareket edebilmenin yanı sıra farklı ekranlarda, eş zamanlı olarak hava durumu, döviz kurları veya sizin hazırladığınız bilgilendirme içeriklerini sunabilmekte, mesajınızın etkisini ve algısını önemli ölçüde arttırmaktadır.

Artech Digital Signage Çözümleri; maliyet tasarrufu ve verimliliği, zaman tasarrufu, çok amaçlı kullanım, gerçek zamanlı duyuru yayınlama, operasyonel kolaylık ve prestijli kurumsal imaj yaratma avantajlarına sahiptir.

Hastanelerin dijitalleşmesinde etkili bir çözüm ortağı olan Artech Digital Signage çözümleri bilgilendirme ve yol gösterme özellikleri ile pandemi döneminde sosyal mesafenin korunmasını sağlayarak hem hastane çalışanları hem de ziyaretçiler için güvenli bir ortam oluşmasına katkı sağlamaktadır.