Çizgi Teknoloji'den Haberler

American Hospital Tiflis Hastanesi’ne Artech Digital Signage Çözümlerimizi Konumlandırdık.

American Hospital Tiflis Hastanesi’ne Artech Digital Signage Çözümlerimizi Konumlandırdık.
29/07/2021

Gürcistan sağlık hizmetlerinde ABD standartlarıyla, hasta merkezli tıbbi hizmetler sunacak olan American Hospital Tiflis Hastanesi projesinde yer almanın mutluluğunu yaşıyor; Artech Poliklinik Kapı Bilgi Ekranları ve Videowall çözümlerimizle yurtdışında da hayata dokunuyoruz.

Sağlık merkezlerinde hastalar ve hasta yakınları ile iletişimin en etkili ve prestijli araçlarından biri olan Artech Digital Signage Çözümleri; maliyet ve zaman tasarrufu, çok amaçlı kullanım, gerçek zamanlı duyuru yayınlama ve şık tasarımıyla prestijli kurumsal imaj yaratma avantajlarını sunmaktadır.

Artech Poliklinik Kapı Bilgi Ekranları American Hospital Tiflis Hastanesi’nin kurumsal kimliği ve mimari dekorasyonuna özel olarak tasarlanmıştır. Hastane bilgi sistemine bağlı çalışan Artech Poliklinik Kapı Bilgi Ekranları ile oda numaraları, poliklinik bilgileri, yetkili doktor ve uzmanlık alanı veya hastaya ait güncel durum bilgileri anlık olarak paylaşılmaktadır.

Birden fazla ekranın birleşimiyle istenilen boyuta çıkarılabilen, daha yüksek çözünürlükte, daha canlı görüntüler elde etmenizi sağlayan Artech Videowall çözümleri ile doktor bilgileri ve hastane ile ilgili yayınlanan içerikler daha çarpıcı şekilde ziyaretçilerinizle paylaşılmaktadır. Ziyaretçilerinin en yoğun şekilde vakit geçirdiği hastane lobileri ve bekleme alanlarına konumlandırılan Artech Videowall’lar, tek bir ekran gibi hareket edebilmenin yanı sıra farklı ekranlarda, eş zamanlı olarak hava durumu, döviz kurları veya sizin hazırladığınız bilgilendirme içeriklerini sunabilmekte, mesajınızın etkisini ve algısını önemli ölçüde arttırmaktadır

Hastanelerin dijitalleşmesinde önemli bir rol oynayan Artech Digital Signage Çözümleri, bilgilendirme ve yol gösterme özellikleri ile pandemi döneminde sosyal mesafenin korunmasını sağlayarak hem hastane çalışanları hem de ziyaretçiler için güvenli bir ortam oluşmasına katkı sağlayarak marka güvenilirliği ve algısını arttırmaktadır.