Kurumsal

Neden Çizgi Teknoloji?

Neden Çizgi Teknoloji?

Çizgi Teknoloji olarak çeyrek asırlık tecrübemizle ar-ge, tasarım, üretim, yazılım ve satış sonrasında uçtan uca sağladığımız hizmetlerimizle müşteri odaklı, teknolojide öncü bir firmayız.

Ürün ve çözümlerimizi Endüstriyel Bilgisayar, Medikal Bilgisayar ve Digital Signage & Kiosk olarak 3 ürün grubu altında iş ortakları ve müşterilerimize sunmaktayız.

Ürünlerimiz yerli, yenilikçi, rekabetçi ve uluslararası standartlara uygundur.

Endüstriyel Bilgisayar ürün grubumuz ile tesisinizin ihtiyaçlarına özel optimal çözümler sunuyor ve verimliliğinizi arttırıyoruz. Herhangi bir arıza durumunda 15 saniyede disk değişimi sağlayan özel kilitli yuva özelliği ile Artech Endüstriyel Bilgisayarlarımız üretim hattınızın sürekliliğini sağlıyor ve arıza durumunda yaşanacak zararların önüne geçiyor.

Endüstri 4.0’a ülkemiz sanayisinin adaptasyonunu hızlandıracak çözümler ve ürünler üretmek konusunda ARGE Merkezimizin çalışmalarıyla her daim ulaşacağınız çözüm ortaklığını sizlere sunuyoruz.

Gerekli sertifikasyonlara sahip Medikal Bilgisayar ürün grubumuz ile bilgiye erişimi kolaylaştırıp hasta güvenliğini sağlıyor, böylelikle ameliyatlardaki hata oranlarını azaltarak ameliyathane verimliliği ile birlikte hastane ve hasta arasındaki güveni arttırıyoruz.

Digital Signage ve Kiosk ürün grubumuz ile fabrikanız, hastaneniz veya şirketinizin dijitalleşmesini sağlıyoruz. Artech Kiosklarla işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir, Digital Signage ürünlerimizle mesajınızı hedef kitlenize kolayca iletebilir ve aranızdaki bağı güçlendirebilirsiniz.

Yerli üretici olarak ihtiyaç duyduğunuz anda satış sonrası teknik ve yedek parça hizmetlerimizle hiç vakit kaybetmeden size ulaşıyoruz çünkü 

Çizgi Teknoloji olarak bizlerin önceliği sizlerin memnuniyetidir.