Çizgi Teknoloji'den Haberler

İstanbul Havalimanı'nın Dijital Dönüşümüne Artech Digital Signage ve Kiosk Çözümlerimizle Destek Veriyoruz

İstanbul Havalimanı'nın Dijital Dönüşümüne Artech Digital Signage ve Kiosk Çözümlerimizle Destek Veriyoruz
18.12.2020

“Dijital Dönüşümde Avrupa’nın En İyisi” Ödülünü alan İstanbul Havalimanı’nın dijital dönüşümüne ve sunduğu üst düzey yolculuk deneyimine Çizgi Teknoloji olarak biz de Artech Digital Signage ve Kiosk çözümlerimizle destek veriyor olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yenilikçi teknolojik hizmetleri ile farklılaşan İstanbul Havalimanı’nda yoğunluğun fazla olduğu noktalara Artech Wayfinding kiosklarımızın kurulumları devam etmektedir.

Wayfinding Kiosklar geniş alanlarda kişilerin yönlerini bulmalarına ve alan içinde ulaşmak istedikleri lokasyona nasıl gidecekleri konusunda kendilerine çizilen dijital harita ile ulaşmalarını sağlayan çözümlerdir.

Kuruma özel, ergonomik, şık ve vandalizme dayanıklı tasarıma sahip, yerli üretim Artech TM-455 Serisi Wayfinding Kiosklar ile dünyanın en büyük havalimanlarından biri olan İstanbul Havalimanı’nda yolcular gitmek istedikleri hedefe havalimanı görevlilerinden destek almadan, temassız, en hızlı ve en kolay rotadan ulaşmaktadırlar.

IP65 ön yüz koruması ile dezenfekte edilebilir Artech Wayfinding Kiosklarımız pandemi döneminde sosyal mesafenin korunmasını sağlayarak hem havalimanı çalışanları hem de yolcular için güvenli bir ortam oluşmasına katkı sağlamaktadır.