Çizgi Teknoloji'den Haberler

KUZU EFFECT AVM’ye Digital Signage Çözümlerimizi Teslim Ettik.

KUZU EFFECT AVM’ye Digital Signage Çözümlerimizi Teslim Ettik.
27.8.2020

Ankara’nın prestijli projelerinden KUZU EFFECT AVM için ürettiğimiz dijital bilgilendirme çözümlerimizden Wayfinding (Yer-Yön Bulma) Kiosklar, Indoor ve Outdoor Totem çözümlerimizin kurulumlarını gerçekleştirdik.

İnsanların alışveriş yapmak, eğlenceli vakit geçirmek ve sosyalleşmek için sıkça tercih ettiği AVM’lerin marka imajlarını güçlendirerek daha fazla ziyaretçi ağırlamaları ve bu sayede hem markalar hem de müşteriler tarafından tercih edilirliklerini arttırmaları için ideal yöntemlerden biri, interaktif alışveriş deneyimi yaşatan AVM'ler için geliştirilmiş Digital Signage uygulamalarıdır.

AVM’ye giriş alanı, mağaza, eğlence ve yemek katlarına konumlandırabileceğiniz Profesyonel Bilgilendirme Ekranları, Videowall , Yer-Yön Bulma Kioskları ,  Totem gibi dijital bilgilendirme çözümleri ile müşterilerinizin tesis içindeki deneyimini gerekli tüm bilgi ve hizmetlere anında ulaşmalarını sağlayarak kolaylaştırabilirsiniz.

Çeşitli formatlarda dijital içerikler yayınlayabileceğiniz, mimari dekorasyona uygun tasarlanan ve logonuzu yerleştirerek marka görünürlüğünüzü arttırabileceğiniz Artech Digital Signage ve Kiosk Çözümleri , indoor (iç mekân) ve Outdoor (dış mekân) seçenekleri ile ziyaretçilerinize kolayca ulaşıp onları etkilemenize, daha iyi hizmet sunmanıza ve müşteri kitlenizi arttırmanıza yardımcı olur.

AVM’lerin her noktasına konumlandırabileceğiniz özel çözümlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için; https://www.artech-ipc.com.tr/ adresimizi ziyaret edebilirsiniz.