Çizgi Teknoloji'den Haberler

Medicana Ataşehir Hastanesi’ne Digital Signage Çözümlerimizi Konumlandırdık.

Medicana Ataşehir Hastanesi’ne Digital Signage Çözümlerimizi Konumlandırdık.
26/03/2021

İstanbul’un en kapsamlı sağlık komplekslerinden biri olan Medicana Ataşehir Hastanesi projesinde yer almanın mutluluğunu yaşıyor; Artech Hasta Odası ve Bekleme Alanı IP TV’ler, Poliklinik Kapı Bilgi Ekranları, Asansör Bilgilendirme Ekranları ve Videowall çözümlerimizle hayata dokunuyoruz.

Hasta ve hasta yakınları ile iletişimin en etkili ve prestijli araçlarından biri olan Artech Digital Signage Çözümleri; maliyet ve zaman tasarrufu, çok amaçlı kullanım, gerçek zamanlı duyuru yayınlama ve şık tasarımıyla prestijli kurumsal imaj yaratma avantajlarını sunmaktadır.

Artech Poliklinik Kapı Bilgi Ekranları profesyonel kullanıma uygun, dayanıklı yapısıyla Hastanenin kurumsal kimliği ve mimari dekorasyonuna özel olarak tasarlanmaktadır. 

Artech Poliklinik Kapı Bilgi Ekranları ile kapı numarası, poliklinik bilgileri, yetkili doktor ve uzmanlık alanı veya hastaya ait güncel durum bilgileri anlık olarak paylaşılmaktadır.

İnce ve sofistike bir tasarıma sahip olan Artech Asansör Bilgi Ekranları, ziyaretçilerin asansörlerde geçirdikleri kısa zamanları vereceğiniz güncel mesajlar ya da hizmetlerinizle ilgili ilgi çekici içeriklerle daha etkili hale getirerek markanızın akılda kalıcılığını arttırmaktadır.

Birden fazla ekranın birleşimiyle istenilen boyuta çıkarılabilen, daha yüksek çözünürlükte, daha canlı görüntüler elde etmenizi sağlayan Artech Videowall da yayınlanan içerikler daha net ve göz alıcı şekilde ziyaretçilerinizle paylaşılmaktadır.

Hastanelerin dijitalleşmesinde önemli bir rol oynayan Artech Digital Signage Çözümleri, bilgilendirme ve yol gösterme özellikleri ile pandemi döneminde sosyal mesafenin korunmasını sağlayarak hem hastane çalışanları hem de ziyaretçiler için güvenli bir ortam oluşmasına katkı sağlamakta, marka güvenilirliğinizi arttırmaktadır.