Çizgi Teknoloji'den Haberler

Medicana International İzmir Hastanesi’ne Digital Signage Çözümlerimizi Konumlandırdık.

Medicana International İzmir Hastanesi’ne Digital Signage Çözümlerimizi Konumlandırdık.
22/10/2020

Ege Bölgesi’nin en kapsamlı sağlık komplekslerinden olan Medicana International İzmir Hastanesi’ne 3 adet 3x2 ve 1 adet 1x4 Artech Videowall, 5 adet Artech Asansör Bilgi Ekranı ve 60 adet Artech Poliklinik Kapı Bilgi Ekranı kurulumunu gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

En etkili iletişim araçlarından biri olan Artech Digital Signage Çözümleri; maliyet tasarrufu ve verimliliği, zaman tasarrufu, çok amaçlı kullanım, gerçek zamanlı duyuru yayınlama ve prestijli kurumsal imaj yaratma avantajlarına sahiptir.

Artech Poliklinik Kapı Bilgi Ekranları dayanıklı, profesyonel kullanıma uygun, şık, kurumsal kimliğe ve mimari dekorasyona özel olarak tasarlanmakta, hasta ve hasta yakınlarını doğru alanlara yönlendirme ve bilgilendirme amaçlı kullanılmaktadır. 

Artech Asansör Bilgi Ekranları, ziyaretçilerinizin asansörlerde geçirdikleri kısa anları vereceğiniz mesajlarla daha etkili, bilgilendirici ve eğlenceli hale getirilmesini sağlamaktadır.

Birden fazla ekranın birleşimiyle istenilen boyuta çıkarılabilen, daha yüksek çözünürlükte, daha kaliteli görüntü elde etmenizi sağlayan Artech Videowall Çözümleri ile yayınlanan içerikler daha dikkat çekici ve etkileyici biçimde ziyaretçilerinizle paylaşılmaktadır.

Hastanelerin dijitalleşmesinde önemli bir rol oynayan Artech Digital Signage Çözümleri, bilgilendirme ve yol gösterme özellikleri ile pandemi döneminde sosyal mesafenin korunmasını sağlayarak hem hastane çalışanları hem de ziyaretçiler için güvenli bir ortam oluşmasına katkı sağlamaktadır.