Çizgi Teknoloji'den Haberler

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi’ne Poliklinik Bilgilendirme Ekranlarımızı ve Totemlerimizi Teslim Ettik.

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi’ne Poliklinik Bilgilendirme Ekranlarımızı ve Totemlerimizi Teslim Ettik.
20/07/2020

Ülkemizin değerli Şehir Hastaneleri projelerinden Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi (Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi) için Çizgi Teknoloji olarak pandemi döneminde çalışarak, ürettiğimiz Poliklinik Bilgilendirme Ekranlarımız ve Dokunmatik Yer ve Yön Bulma Kiosk çözümlerimizin teslimatlarını ve kurulumlarını zamanında gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. 

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi (Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi) yerleşkesine 222 adet Poliklinik Kapı Bilgi Ekranı, 56 adet Profesyonel Bilgilendirme Ekranı ve 2 Adet Raket tipi Yer ve Yön Bulma Kiosk kurulumu gerçekleştirdik. 

Ürettiğimiz Artech Poliklinik Kapı Bilgi Ekranları dayanıklı, profesyonel kullanıma uygun dayanıklı, kurumsal kimliğe ve mimari dekorasyona özel olarak tasarlanmakta, hasta ve hasta yakınlarını doğru alanlara yönlendirme ve bilgilendirme amaçlı kullanılmaktadır. 

Artech Profesyonel Bilgilendirme Ekranları kurumsal kimlik ve mimari dekorasyona özel tasarımları ile tek merkezden yönetilebilmektedir. Farklı içerikler yayınlayabilme özelliği sayesinde kurumsal imajın güçlendirilmesi ve hedef kitlenize ulaşabilmeniz için en etkili iletişimi sağlamaktadır.  

Artech Profesyonel Bilgilendirme Ekranlarının duvar, tavan veya ankastre montaja uygun tasarımları ile bilgilendirme ve tanıtım faaliyetlerinizi anında, etkili ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Vandalizme dayanıklı, özel tasarım, şık Artech Raket tipi Kiosklar, reklam, tanıtım, bilgilendirme, yer ve yön bulma gibi birçok formatta içerik yayınlayarak etkileşimi arttırabileceğiniz, interaktif, dijital bilgilendirme çözümümüzdür.  

Bu zorlu süreçte ülkemizin önemli projelerine yerli Digital Signage ve Kiosk ürün grubumuz ve yazılımlarımızla destek veriyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. 

Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için; https://www.artech-ipc.com.tr/urun-grubu/tr/digital-signage--kiosk