Çizgi Teknoloji'den Haberler

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi'ne Poliklinik Bilgilendirme EkranIarı ve Totemlerimizi Konumladırdık.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi'ne Poliklinik Bilgilendirme EkranIarı ve Totemlerimizi Konumladırdık.
13.10.2020

Ülkemizin değerli Şehir Hastaneleri projelerinden Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi’ne Poliklinik Bilgilendirme Ekranlarımız ve Dokunmatik Yer ve Yön Bulma Kiosk çözümlerimizin teslimatlarını ve kurulumlarını açılışından önce gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. 

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi yerleşkesine 220 adet Poliklinik Kapı Bilgi Ekranı, 77 adet Profesyonel Bilgilendirme Ekranı ve 2 Adet Raket tipi Yer ve Yön Bulma Totem kurulumu gerçekleştirdik. 

Ürettiğimiz Artech Poliklinik Kapı Bilgi Ekranları profesyonel kullanıma uygun dayanıklı, kurumsal kimliğe ve mimari dekorasyona özel olarak tasarlanmakta, hasta ve hasta yakınlarını doğru alanlara yönlendirme ve bilgilendirme amaçlı kullanılmaktadır. 

Artech Profesyonel Bilgilendirme Ekranları kurumsal kimlik ve mimari dekorasyona özel tasarımları ile tek merkezden yönetilebilmektedir. Farklı içerikler yayınlayabilme özelliği sayesinde kurumsal imajın güçlendirilmesi ve hedef kitlenize ulaşabilmeniz için en etkili iletişimi sağlamaktadır.  

Artech Profesyonel Bilgilendirme Ekranlarının duvar, tavan veya ankastre montaja uygun tasarımları ile bilgilendirme ve tanıtım faaliyetlerinizi anında, etkili ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Darbe, çarpma gibi dış etkilere dayanıklı, özel tasarım, şık Artech Raket tipi Totemler; reklam, tanıtım, bilgilendirme, yer ve yön bulma gibi birçok formatta içerik yayınlayarak etkileşimi arttırabileceğiniz, interaktif, dijital bilgilendirme çözümümüzdür.  

Bu zorlu süreçte ülkemizin önemli Şehir Hastaneleri projelerine yerli üretim Artech Digital Signage ve Kiosk ürün grubumuz ve yerli yazılımlarımızla destek veriyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.