Çizgi Teknoloji'den Haberler

Konya Karatay Şehir Hastanesi'ne Ameliyathane Entegrasyon Sistemimizi Teslim Ettik.

Konya Karatay Şehir Hastanesi'ne Ameliyathane Entegrasyon Sistemimizi Teslim Ettik.
08/07/2020

Ülkemizin değerli Şehir Hastaneleri projelerinden Konya Karatay Şehir Hastanesi'nin zamanında hizmete girmesi için Çizgi Teknoloji olarak pandemi döneminde durmadan çalışıp, teslimatlarımızı gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz.

Konya Karatay Şehir Hastanesi'nde bulunan toplam 48 ameliyathanenin 32 tanesine Ameliyathane Entegrasyon Sistemi, 12 tanesine Dijital Negatoskop ve Steril Panel PC, 4 tanesine ise sadece Steril Panel PC kurulumu gerçekleştirdik.

Ürettiğimiz Artech Ameliyathane Entegrasyon Sistemimiz hasta güvenliği, ameliyathane personelinin daha verimli kullanılması, zaman, malzeme ve faturalandırma yönetimi ile ameliyatlarda başarı oranlarının, paralel olarak hasta memnuniyetinin ve ameliyathanenin tercih edilme oranını arttırmaktadır.

Kurmuş olduğumuz Artech Dijital Negatoskop ve Teletıp sistemi ameliyat esnasında hastalara ait cerrahi işlemlere, PACS görüntülerine ve ameliyat sırasında ihtiyaç duyulan medikal bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde erişebilme imkanı sunmaktadır. Teletıp sistemi yazılımımız, ameliyat esnasında kullanılan medikal kameralardan gelen görüntülerin yayınlanmasına,  uzmanlar arasında konsültasyon, teşhis veya eğitim için tıbbi bilgilerin aktarılmasına, kamera görüntülerinin kayıt edilerek, hastaya ait diğer medikal bilgi ve görüntülemeler ile birlikte arşivlenmesine olanak sağlamaktadır.

Diğer ürünümüz Artech Steril Panel Bilgisayar ise sağlık personelinin hastalara ait geriye dönük işlemlerine ve güncel bilgilerine hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır ve steril ortam şartlarına uygun olarak tasarlanmıştır.

Artech Ameliyathane Kontrol Panelimiz; ameliyathaneler için gerekli olan en uygun çalışma şartlarının sağlanması ve ameliyathanede görev yapan sağlık personelinin konforlu bir şekilde çalışması için hijyenik ortam şartlarına göre dizayn edilmiş, uluslararası faydalı model belgesine sahip çözümümüzdür. Ameliyathane Kontrol Panelimiz ile sıcaklık, nem, oda basıncı, hepa filtre kirliliği gibi kritik önem taşıyan parametreleri kontrol edilebilmektedir.

Bu zorlu süreçte sağlık çalışanlarımıza yerli bilgisayar ve yazılımlarımızla destek veriyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Ameliyathane entegrasyon sistemimiz ile ilgili detaylı bilgi için;  https://www.artech-ipc.com.tr/urun-grubu/tr/medikal-bilgisayar-urunleri