Çizgi Teknoloji'den Haberler

Tekirdağ Şehir Hastanesi'ne Digital Signage ve Kiosk Çözümlerimizi Konumlandırdık.

Tekirdağ Şehir Hastanesi'ne Digital Signage ve Kiosk Çözümlerimizi Konumlandırdık.
05/11/2020

Ülkemizin değerli Şehir Hastaneleri projelerinden Tekirdağ Şehir Hastanesi'ne Artech Digital Signage & Kiosk Çözümlerimizden 54 adet Profesyonel Bilgilendirme Ekranı, 195 adet Kapı Bilgi Ekranı, 37 adet İşlem ve Sıra Yönetim Kiosku, 133 adet Banko Led Gösterge, 51 adet Akış Ekranı ve 2 adet 3x3 Videowall konumlandırmanın gururunu yaşıyoruz.

Artech Profesyonel Bilgilendirme Ekranları kurumsal kimlik ve mimari dekorasyona özel tasarımları ile tek merkezden yönetilebilmektedir. Farklı içerikler yayınlayabilme özelliği sayesinde kurumsal imajın güçlendirilmesi ve hedef kitlenize ulaşabilmeniz için en etkili iletişimi sağlamaktadır.   Artech Profesyonel Bilgilendirme Ekranlarının duvar, tavan veya ankastre montaja uygun tasarımları ile bilgilendirme ve tanıtım faaliyetlerinizi anında, etkili ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Artech Kapı Bilgi Ekranları profesyonel kullanıma uygun dayanıklı, kurumsal kimliğe ve mimari dekorasyona özel olarak tasarlanmakta, hasta ve hasta yakınlarını doğru alanlara yönlendirme ve bilgilendirme amaçlı kullanılmaktadır. 

Hastanelerde sirkülasyonun yoğun olduğu alanlara konumlandırılan Artech İşlem ve Sıra Yönetim Kiosku , Banko Led Gösterge ve Akış Ekranı çözümlerimiz oluşan yoğunluğu düzene sokarak, hasta ve hasta yakınlarını doğru birimlere yönlendirmekte, işlem sırası takip etme stresini azaltarak ziyaretçilerin rahat bir ortamda işlemlerini yapmalarını sağlamaktadır. Kurumsal renk ve logo ile özelleştirilebilen, ergonomik tasarımı ile kullanıcı dostu olan Artech İşlem ve Sıra Yönetim Kiosk çözümlerimiz, sağlam paslanmaz çelik gövdesi ile Vandalizme karşı dayanıklı, su ve toz geçirmezdir. Sosyal mesafenin sağlık için hayati önem taşıdığı COVID-19 pandemi günlerinde dezenfekte edilebilir, yüksek hassasiyetli dokunmatik ekranı ile çalışan ve ziyaretçi arasındaki fiziksel etkileşimi azaltmakta ve virüs yayılım riskini düşürmeye yardımcı olmaktadır.

Birden fazla ekranın birleşimiyle istenilen boyuta çıkarılabilen ve tek ekran gibi hareket edebilen, daha yüksek çözünürlükte, daha kaliteli görüntü elde etmenizi sağlayan Artech Videowall Çözümleri, ziyaretçilerinizin en yoğun şekilde vakit geçirdiği hastane lobileri ve bekleme alanlarına konumlandırılarak bilgilendirme içeriklerini sunmakta, mesajınızın etkisini ve algısını önemli ölçüde arttırmaktadır.

Hastanelerin dijitalleşmesinde etkili bir çözüm ortağı olan Artech Digital Signage çözümleri, bilgilendirme ve yol gösterme özellikleri ile pandemi döneminde sosyal mesafenin korunmasını sağlayarak hem hastane çalışanları hem de ziyaretçiler için güvenli bir ortam oluşmasına katkı sağlamaktadır.

Bu zorlu süreçte ülkemizin önemli Şehir Hastaneleri projelerine yerli üretim Artech Digital Signage ve Kiosk ürün grubumuz ve yerli yazılımlarımızla destek veriyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.